| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU happy! Nu stiu ce sa zic...cateodata cand sunt cu el singura simt ceva pentru el ..mai mult decat o simpla placere pentru un coleg de clasa si atunci cand suntem cu mai multi nu simt nimic. In timpul orelor cand vad si simt ca se uita la mine incep putin sa ma emotionez si fac prostii gen : rup pixuri,scriu aiurea, rad, zambesc..nu stiu ce sa zic. oare chiar il iubesc? Acum cateva zile simteam cat de mult il iubesc cand ma gandeam la el dar acum nu mai simt asa. Cand se uita in directia mea si eu ma uit in directia lui el isi intoarce capul rapid. Ce se intampla? Vreau niste sfaturi...

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit: doi tineri se plac. Nimic mai mult.