| Timiditate a întrebat:

Bună tpu...am inceput sa iubesc un coleg de clasa,il cunosc de o lună.,specific ca sunt in clasa a x-a.el e genul de băiat care se joacă mult cu fetele,nu simte nimic pt nici una, doar asa de distracție, si totusi nu inteleg de ce m-am îndrăgostit de el? Si câteodată mi se pare ca intenționat se joacă cu alte fete doar ca sa ma facă geloasă...cativa colegi imi dau speranțe ca si el ma place. oare sa risc si sa-i spun ceea ce simt, sau sa încerc sa trec peste aceste sentimente? (Chiar daca va fii greu)

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dacă la tine asta înseamnă iubire, e clar.

| Eduard196 a răspuns:

Risca orice ar fi!

| Xscape a răspuns:

Depinde, şi eu sunt băiat, şi,, mă joc " cu cele care permit asta, nu se supără sau etc. Depinde dacă e nesimţit sau nu big grin