| sandrika a întrebat:

Am un complex legat de inaltime deoarece eu am 1.50 si iubitul meu 1.80crying. Ce parere aveti despre diferenta asta de inaltime? Si baieti v-ar placea o fata scunda? :*:*

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,si intre mine si prietenul meu e o diferenta de 18 cm, bine ca nu m ise pare foarte mult, dar vreau sa mentionez ca inaltimea nu conteaza intr-o relatie.Nu are importanta inaltimea daca voi va intelegeti si va iubiti,mai ales ca e mai ok sa fie baiatul mai inalt, dar nu e obligatoriu.
Nu trebuie sa te complexeze acest lucru, sunt multe cupluri in situatia ta si nu au niciun stres.Si eu am o amica care are 1, 50 si partenerul are aproape 1, 90...si se iubesc, ea se simte foarte bine alaturi de el.

| RXN a răspuns:

Important e sa tineti unul la altul si sa va respectati, nu sa stati toata ziua sa va masurati si sa va faceti complexe.

| cosmin21 a răspuns:

Atata timp cat va iubiti nu conteaza dif de inaltime, eu personal am avut doar o prietena care era cat mine (eu am 1, 76) restul erau sub inaltimea mea dar nu conta asta atat timp cat tineam unu la altu.

| andreii2 a răspuns:

Nu ar trebui sa fii complexata ca esti mica. Daca nu reusesti sa te schimbi in gandire, despartiti-va si gaseste un baiat de 1.70 sa nu te mai simti prost.
Sincer nu mi-ar placea o fata foarte scunda.Cel putin 1.65 sa nu fie nevoie sa stau in genunchi langa ea cand o puplaughing

| anutza_4550 a răspuns:

Diferenta de inaltime nu trebuie sa fie un capat de tara;]atat timp cat ti la o pers nu trebuie sa te my intereseze altceva

| sandrika explică:

laughing mersi...dar totusi sa nu exageram cu rautatile...