| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre diferenta de inaltime intr-un cuplu? Eu sunt putin mai inalta ca iubitul meu si mama ma tot streseaza cu diferenta de inaltime, mentionez ca pe mine nu ma deranajaza, dar e enervant sa o aud mereu ca sunt mai inalta ca el...

18 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i ca nu te deranjeaza, ca nu asta conteaza pentru tine.

| tuGatita a răspuns:

Mama ta poate vrea sa va despartiti. si eu sunt mai inalta decat el. si se vede! si care-i faza? suntem de cativa ani impreuna. pe el il deranjeaza, lumea comenteaza mereu..si totusi nu am renuntat la relati noastra pentru atata lucru. si da, dansez cu el, ies oriunde vreau si nu imi pasa. Bine, nu port tocurilaughing Asa ca iubiti-va!

| HolyPotato a răspuns:

Diferența de înălțime nu contează, doar cea de vârstă. Spune-i mamei tale că tu îl iubești exact așa și nu vei renunța la el din pricina asta, indiferent de ceea ce ar spune ea.

| h3r a răspuns:

Ce prostie, ar trebui să-și facă griji pentru altceva, nu că ești mai înaltă.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

E destul de aiurea ca fata sa fie mai inalta, cel putin pe mine ma enerveaza fetele care sunt mai inalte ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atit timp cat exista intelegere, respect si dragoste nimic nu conteaza, parca mama ta ar trai dansa cu el, nu tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O diferenţă mică de înălţime nu mi se pare un impediment într-o relaţie. Însă o diferenţă considerabilă, de 10-20 de centimetri, e a naibii de oribilă.

| 7639781254 a răspuns:

O sa fiu sincera cu tine. E putin ciudat sa fie baiatul mai scund decat fata, dar atata timp cat va iubiti, asta e un amanunt total neimportant. Bafta! :*

| Deyutza1039 a răspuns:

Nu conteaza! Daca va iubiti, puteti trece prin toate! Deci cum se spune "sa va tina", sa va iubiti mult, mult, mult si succes in continuare!
Va pup!
Pa! :* :* :*

| NotToday a răspuns:

N-are nici o relevanta, stai linistita laughing

| bunicisibuni a răspuns:

Nu asta contează ci sufletul tău.

| JasminNoir a răspuns:

Bai, sincer, pe mine una m-ar deranja chestia asta. Adica o fata are nevoie de un barbat care s-o protejeze, deci asta ar insemna sa fie mai inalt, cel putin pentru mine. Oricum, daca tie iti convine, e ok. N-o baga in seama pe mama ta, mai bine zi-ne cati ani ai big grin

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Atata timp cat exista intelegere, iubire si respect reciproc, diferenta de inaltime nu este un impediment. Iar daca pe voi 2 nu va deranjeaza acest lucru, cu atat mai putin. Tu stai cu el, nu mama ta happy.

| Kattth a răspuns:

Eu am 20 el 24, nu e mare diferenta de varsta

| Kattth a răspuns:

Am mai mentionat, am 20 de ani, dar ce relevanta are asta?

| TheLittleBadGirl a răspuns:

What the ***? Ce conteaza? Mama ta sa nu mai exagereze asa laughing! Va iubiti? The rest nevermind!

Te pup:*

| AngelaMatache892 a răspuns:

Diferenta de inaltime facilitează o practica sexuală numita motor boating.

| virgilianpetru58 a răspuns:

Las-o pe muma-ta in perspectivele ei cultivate din mediul acela rece al comunismului si vezi-ti de conjunctura ta amoroasa.