| Vio199 a întrebat:

Am un iubit suntem impreuna de 8 luni din 25 dec.(seara de craciun:X) de la o vreme am impresia ca s-a racit relatia pentru ca el e la tara si eu stau in oras.Il iubesc de mor.Tot timpul cand a gresit eu l-am iertat ptc nu puteam sa stau suparata pe el, uneori ma supara atat de tare incat ne desparteam, apoi ne impacam, desparteam, impacam si nu stiu cum sa il fac sa ma sune mai des ptc nu am mai vorbit de 3 zile...CUM POT SA IL FAC SA MA DOREASCA? CUM SA DAU UN REFRESH RELATIEI NOASTRe? (funda+vot raspunsului cel mai bun si voturi pentru celelalte kiss ) apropo...inca nu am facut nimic impreuna, in pat, deci sa nu aveti porumbeihee hee

4 răspunsuri:
| BingoRaw a răspuns:

Da-i si tu un supliment e puta

| Vio199 explică:

Inca mai am capu`la gaina intreg:-))

| Vio199 explică:

Oameni buni SUNT inca virgina am doar 15 ani,si el ma respecta daca nu vreau, nu ma bate la cap sa o facem, i-am sp o data nu si asa a ramas!

| printessalinutza_4529 a răspuns:

Paidaca nu vreisa te paraseasca dai drumul la mall si cumparati cateva fuste mini si provoacal in asa fel incat sate doreasca si sa faceti ceva la pat ai grija sa foloseasca prezervatisa ca sa nu ramai insarcinata