| Damy0303 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. De vreo 2 ani mie imi place de un baiat foarte foarte mult si nu pot renunta la el, am trecut prin multe impreuna, am avut o gramada de probleme dar am petrecut si momente frumoase pe care nu le pot uita dar din cauza parintilor ne-am despartit. Toti imi spun mereu ca e prea indiferent, ca nu ma iubeste dar eu am continuat sa-l iubesc si i-am ascultat pe ceilalti dar acuma relatia dintre noi chiar s-a racit foarte tare, de obicei noi de desparteam dar in scurt timp nu puteam sta departe si ne impacam dar dupa cate s-au intamplat nu am mai vorbit de mult timp si eu inca il mai iubesc dar nu stiu cum sa-mi dau seama daca si el ma mai iubeste si daca e bine sa continui sau sa ramanem prieteni? Va rog mult dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Off, daca esti sigura ca nu te iubeste, nu merita sa il iubesti nici tu. sad Nu poti uita asa usor sentimentele astea. Dar incerca totusi sa iti faci prieteni, poate si un nou iubit! smug
Incerca si fii mereu cu zambetul pe buze! Nu ii arata ca tu inca il mai iubesti daca ti-a spus ca nu te mai iubeste!
Eu iti urez tot binele din lume, te pup dulce si muuuuult muuuult succes! happywinking :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu il poti iubi in continuare, nimeni nu poate sta in calea sentimentelor tale.

| lauraroxi a răspuns:

Daca va iubiti nu sta nimic in calea iubirii
voastre!

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Pur si simplu nu mai astepta degeaba! iti faci doar rau! uite: spune-i ce se intampla sau fa asa: salut amice! ce faci? am gasit o intrebare interesanta pe TPU! si dai linkul asta! apoi intrebi tu ce ai face daca ai fii baiatul de aici?
ori asata ori spui ce simti!