| Lorree a întrebat:

Am un prieten, cu care am fost timp de o luna.Inainte sa fim impreuna eram cei mai buni prieteni. Iar dupa ce ne-am desp vorbeam in fiecare zi.De la un timp am auzit zvonuri cum ca el ar mai tine la minestraight face. si sincer nu vreau sa inteleaga ceva gresit. I-am si spus ca nu mai vreau nimic cu el, dar se pare ca nu intelege. Da-ti-mi idei cum sa-l fac sa inteleaga sa ma lase in pace! >Fundita`big grin

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna! poate ca el inca mai tine la tine, dar nu el decide in locul tauwinking. daca tu chiar nu mai vrei nimic cu el, nu trebuie sa ii spui asta mereu.trebuie doar sa iti vezi de treaba.asa el va vedea ca chiar nu il mai interesezi ca iubit, dar doar ca un bun prieten.nu iti face griji, pentru ca el in tipm, va intelege ca trebuie sa treaca la etapa urmatoare si ca relatia lui cu tine s-a terminat.