| raul50 a întrebat:

Am un prieten ft bun, de care imi place, si mi-a propus sa facem dragoste, dar nu stiu ce sa-i raspund. Vreo parere?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,ca sa faci dragoste,trebuie sa iubesti,ori tie ti-e prieten foarte bun,spui tu.
Asa ca, cel mult, poti face sex si din prieteni foarte buni sa deveniti sex friends, ceea ce nu ti-as recomanda.
Ia fii putin atenta la cat de "foarte bun" prieten ti-e baiatul asta, ca eu il vad cam profitor...
Nu te lasa dusa de nas.

| Zady a răspuns:

Daca esti fata,atunci nu stiu ce sa zic, cred ca ar trebui sa ai putina incredere in el, iar daca il iubesti de ce nu?

| Narcis2007 a răspuns:

Esti poponar?

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

Intrebare : esti gay?

| didiDia a răspuns:

Ca nu vrei.

| Absent a răspuns:

Esti pe invers? raised eyebrows
Imi fine, faci cum crezi :p

| Siimooona a răspuns:

Daca iti plac barbatii de ce nu? Daca iti plac femeile si nu ai nicio curiozitate de a incerca ceva cu un barbat atunci nu

| Deĺααα a răspuns:

Esti baiatstraight face?

| StefanJobs a răspuns:

Sa nu uiti sa faci curat dupa. Sa nu stricati gresia.

| Mada_7170 a răspuns:

Daca te simiti pregatita faceti dragoste.

| ederaionela a răspuns:

Pai daca sunteti doar prieteni asi sugera sa nu deoarece dupa o mica cearta ar putea aparea f m, ulte barfe

| Andrei32133 a răspuns:

Nu e baiat fa are doar name asa ca are la ea pe page hi5 cu name de fata ma rog la intrebarea ta :nu-i raspunde ia-l prin suprindere fa gesturi in fata lui

| andrei213 a răspuns:

Daca te vad pe strada sa nu stau cu spatele la tinestraight face

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

DA, sunteti prieteni sau iubiti?