| FloryTrandafir a întrebat:

Am si eu o intrebare ( fara mistouri )
E normal la 4 luni de relatie cu iubitul meu(poate imi stiti postarile trecute)sa isi doreasca deja dragoste sa facem dar fara sa imi fi propus deja?
Mi-a zis colegul nostru de clasa ca el ma iubeste foarte mult si ca ar vrea deja sa facem dragoste/sex si nu stiu ce sa zic/credhappy
Voi ce parere aveti? la 4 luni e normal deja sa incepem viata sexuala sau sa mai asteptam? El inca nu mi-a propus nimic, dar eu am aflat azi fara ca el sa stie..ma iubeste foarte mult si ar face orice pentru mine daca nu mi-a propus inca nimic parerea mea este ca ma respecta si stie ca nu sunt pregatita si ca mai trebuie asteptat si mi-a mai zis acel coleg al nostru de clasa ca moare sa ma vada cum imi sta in costum de baie:Xbig grin.
Parerea voastra la tot? Fundisssaaa:*

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Imi place cum gandesti, singura problema e ca esti minora, dar daca zici ca are rabdare, te respecta si te iubeste, atunci o sa vina si momentul mult asteptat

11 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Flori fa o poza cu costum de baie si multumeste baiatul

| FloryTrandafir explică (pentru clauss):

laughingnu vrea poza, ci sa ma vada fata in fata cand mergem ori la Mare ori la Strand.big grindar o sa ma vada pana la urma...e mort sa ma vada asa

| FloryTrandafir explică:

Sper ca nu intelegeti gresit dar colegul nostru mi-a zis despre iubitul meu ce ii zice lui.

| martoraluipuci a răspuns:

Deschide tu subiectul acesta cu iubitul tau..si nu ar trebui sa crezi ceea ce spune altcineva in legatura cu relatia voastra..stai de vorba cu prietenul tau serios si spune-i ce ai de cand. daca te inteleg si nu te simti pregatita, puteti sa mai amanati.dar daca incepe cu figuri inseamna ca numai asta vrea. take care!

| FloryTrandafir explică (pentru martoraluipuci):

Pf, daca nu mi-a propus pana acum inseamna ca ma respecta, ca ii e teama de raspuns sau de reactiile mele stie ca sunt mai asa..figuri face numai daca il musc sau daca am eu toane ..in rest e ok cat de cat

| clauss a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Si tu ce ti doresti?

| FloryTrandafir explică (pentru clauss):

Eu vreau sa mai astept pana a face un asemenea pas asa de important, adica vreau sa o fac pentru prima data in noaptea nuntii, nu inainte ca apoi doamne fereste sa fiu parasita desi cica la el nu e cazul de asa ceva ma vrea sotia lui si in aceasta vacanta imi ia inelul de logodna, parintii intre noi ne stiu adica parinti lui pe mine si ai mei pe el, ai lui ma plac, ai mei il plac, mie la 4 luni mi se pare putin pentru a face sex.

| FloryTrandafir explică (pentru clauss):

El spune ca nu ne vom grabi ca incet incet vom spori in relatie

| FloryTrandafir explică (pentru clauss):

Sper si eu ca asa va fi mereu pana va veni si momentul mult asteptat. multumesc pentru raspunsuri, iti dau fundita

| clauss a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Mersi flori si ma bucur ca ti am fost de ajutor, nu prea mai intru pe TPU ca s a schimbat multe, dar o sa incerc sa mai ajut cat pot si eu...o seara linistita si iubiti va mult

| FloryTrandafir explică (pentru clauss):

La fel si tie o seara linistita si sa fii iubit!

| clauss a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Imi place cum gandesti, singura problema e ca esti minora, dar daca zici ca are rabdare, te respecta si te iubeste, atunci o sa vina si momentul mult asteptat