| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca mai nou pe Facebook multa lume isi pune poze cu imagini hazli sau poze cu ce le place lor intr-un album separat de pozele lor si se intampla ca unele fete foarte frumoase cei drept sa-si puna poze cu negrii si sa-si exprime adoratia lor pentru acei negrii.
Ce parere aveti despre acest lucru si mai ales baietii nu se simt in inferioritate cand stiu ca fetele viseaza de mici la negrii cu p*le mari? credeti ca asta este viitorul ca toate femeile sa-si doreasca doar negrii? si atunci noi ceilalti ce mai fu*em?

6 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Negrii sunt sclavi

| danifx2 a răspuns (pentru AmelyRain):

Sclav e ma.ta
nu sunt negru
nu sunt rasist
lasatii in pace rasisti cu ca.cat la gura

| Alexandra3012 a răspuns:

Ce treaba aveti cu negrii? Da, si mie imi place culoarea lor dar asta nu inseamna ca ii idolatrizez, dar nu inteleg dc va ganditi doar la marimile lui cand spuneti negrii straight face credeti ca sunt diferiti de voi? au si eu suflet si cu siguranta sunt negrii mai destepti decat voi. DISCRIMINARE!

| anonim_4396 explică (pentru Alexandra3012):

Pai discriminarea o faci tu ca tie iti plac negrii si nu albii, deci ii discriminezi pe albi din cauza culorii pielii lor.
Plus ca mai faci si niste afirmatii nefondate cum ca negrii ar fi mai inteligenti decat albii din nou un punct de vedere rasist din partea ta.

| danifx2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma copil care nu ai mai mult de 10 ani
dc santeti asa batuti in cap?
negru sau alb = om
fiinta creata de D-zeu
rasisti borati
Adolf Hitler era rasist doar ca trebuia sa omoare rasisti nu evreii
acu un Hitler de rasisti ar fi perfect
sa muriti de jeguri ordinare
+ ca negresele arata :X bine (unele)
si albele arata :X bine (unele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne,ce ciudata intrebarea ta! Mie chiar nu`mi plac negrii, nu ma consider o fta frumos, dar sunt multe fte frumos care nu agreeaza negri.Nu`ti face griji va raman si voua fte, daca ai vazut cateva asa nu inseamna ca asa sunt toate.Si nu mai vorbi asa urat! Eu consider ca chiar si acele fte care iubesc negrii,pot iubi si baieti normali,doar au ele o fantezie k acei negrii,sau poate doar ii admira la fel ca celelalte lucruri care le plac. Asa ca nu te ingrijora,sunt multe fte ca nu iubesc negrii,iar acei negrii reprezinta doar un vis,daca tu sti sa te porti k o fta si nu mai vb asa ca fuge de tine daca ii spui ca o vrei doar pentru sex, atunci o vei avea si daca iubeste negrii, si daca nu!