| Cristian2003 a întrebat:

Am vazut ca starurile porno masculine cand isi desfac pantalonii au penisul deja "belit", e mai bine cand te pregatesti de sex sa-ti "belesti" penisul inainte de erectie sau sa-l "belesti" dupa?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu o au belită, majoritatea sunt circumciși. Adică sunt „beliți" definitiv, inclusiv când nu o au sculată.

| Emilian65 a răspuns:

Dar, nu el l-a belit, ci s-a auto belit(penisul).

| SG1995 a răspuns:

Presupun că decalotarea e mai incomodă în stare erectilă.

| Zabbyel a răspuns:

Il au sculat cand cel mic(cap), vede o minunatie, care i-o va trage love struck
pofta vine de la sine, si se scoala/beleste automat love strucklove strucklove struck la uni porneste mai greu deoarece trebuie atins + mangaieri etc. la aia de se scoala mai greu, sunt ratati din start, in sex happy

| SERIALS a răspuns:

Ce inseamna belit?

| Cristian2003 explică (pentru SERIALS):

Sa iei pielea de pe penis

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Trebuie sa o belesti intruna pana cand devine tare ( erecta )! Si apoi incepi sexul, sau inainte de sex o poti lasa pe iubita ta sa o beleasca, probabil te va excita mai tare... Funda?