| MaDdRoG a întrebat:

In erectie daca am penisul belit pielea nu se largeste destul si este dureros.se va largi in timp sau ar trebui sa fac eu ceva.Am 16 si ani si marimea penisului este de 15

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Corpul tau este in dezvoltare(pubertate), ai rabdare pana se regleaza si pana isi termina faza de dezvoltare( aprox 20 ani). Daca chiar te deranjeaza ceva du-te la medic, stiu cum e sa fii presat de anumite intrebari, du-te sa te linistesti nu iti strica un control.Cu siguranta te va ajuta si-ti va da raspunsuri.

6 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Nu multumesc nu am nevoie :-p

http://www.TPU.ro/......e-situatie uite dovada ca nu am nevoie :D

| Gdeni a răspuns (pentru R3DAOT):

Pai sh atunci nu mai comenta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa la*a

| R3DAOT a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine eu faci tu :-p

| R3DAOT a răspuns (pentru R3DAOT):

Mai bine i-o faci tu! corectarea automata a facut din i-o - eu

| R3DAOT a răspuns (pentru R3DAOT):

Mai bine i-o faci tu! corectarea automata a facut din i-o - eu!