| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o tipa draguta pe o retea de socializare, dar in poze are mai multe inele pe maini, dintre care unul si pe inelarul de la mana stanga. Asta inseamna ca este maritata? Mentionez ca nu are poza cu vreun iubit sau ceva si pare ca e singura. Aveti idee cu mi-as putea sa imi dau seama daca e singura sau nu?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea poți. Eu nu mă iau după inele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu poti sa iti dai seama din poze sau din profilul ei... atunci nu ai cum, decat sa vorbesti cu ea sau sa intrebi pe cineva care o cunoaste.

Dar totusi, ai vazut o poza cu o tipa draguta, vrei sa stii mai multe despre ea... si apoi ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand si eu am trecut printr-o experienta asemanatoare, doar ca eu nu am mai rezistat si am dat fail din prima.
Nici acum nu stiu daca a fost maritata sau logodita, dar stiu ca avea inelul pe degetul corespunzator.
Am citit atunci si am inteles ca inelul de logodna poate fi purtat si ca un accesoriu separat de ac. legamant.
Cel mai bine ar fi sa te imprietenesti cu cineva apropiat ei si cu timpul sa afli.
Daca nu vrei sa pierzi timp atunci intreab-o pe fata, dupa cateva discutii, nu asa direct, ca dupa te va considera un obsedat sau nu un macho man.