| FotbalLife a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o mica problema. Aseara, chiar dupa ce am pus o poza pe o retea de socializare, am vazut ca o fata mi-a dat like, nimic ciudat pana acum, dar cand m-am uitat la celelalte poze ale mele, vreo 20, am vazut ca e singura persoana pe care nu o cunosc care mi-a dat like la toate. Ok. Fata este chiar fromoasa si am decis sa ii scriu si pana la urma am stat 2 ore de povesti, pentru ca era prea tarziu ( cam 4 dimineata ) si este chiar draguta si desteapta. Dar acum mi-e frica sa-i mai scriu pentru ca nu stiu ce sa ii spun, si sa nu creada ca sunt obsedat sau ceva de genul. Ma puteti ajuta? Apropo am 16 ani si ea este mai mare cu cateva luni dar este intr-o clasa superioara ( pe a XI) si mentionez ca ea sa la tara si eu la oras nu ca este o problema.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut frate, bagate pe ea si inerca sa ii spui ce simti asa va vedea ca esti barbat si stii ce vrei

| FotbalLife explică (pentru vocea):

Pai asta vreau dar cum? Asta vreau sa stiu. Nu stiu ce sa ii mai spun. Si doar de ieri o cunosc. E prea devreme cred.

| Jojo4567 a răspuns (pentru FotbalLife):

Pai poti incepe cu un mesaj de genu "Buna ce mai faci? si intrebari din astea simple. Nu o sa creada ca esti obsedat stai linistit. Faza e sa vb cat mai decent si dragut! Bafta!