| MariusMerh a întrebat:

Am văzut o tipa super sexy,din punctul meu de vedere,că nu prea atrăgea priviri. In sensul că semăna cu o curca plouata însă foarte frumoasa la fața și părea genul ăla care a stat la conservare și acum a ieșit,cu o privire speriată însă un chip perfect in pana mea, se vede că nu a făcut abuzuri perverse sau altele, m-a încântat rău. Paradoxul e că -i mai mare decât mine și când i-am zis ceva mă asculta dar se uita in alta parte și evita contactul vizual plus multe alte gesturi. O adevărată ciudățenie a naturii care pe mine m-a topit. Cum sa ii câștigi încrederea și inima unei asemenea persoane? Pare genul de om ciudat pe care îl așteptăm toți

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu te-a placut. Dar nici nu te-a respins direct.

| RAY a răspuns:

La cum o consideri las-o în pace, daca nu ne plac fetele le jignim., ești un cățeluș în călduri

| Violleta2022 a răspuns:

Toate semnele ei spun clar ca nu te place, de aceea parea nerabdatoare si se uita in alta parte.
Nu ai ce sa-i faci, alta!

| 1997onur a răspuns:

._. idk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua după ăștia, e posibil sa sufere de anxietate și de aia a evitat contactul vizual
Cum adică semăna cu o curca ploata dacă era foarte frumoasa la fata? Și dacă era frumoasa asa cum spui tu, cam greu de crezut ca nu atrăgea priviri

| NYK4u a răspuns:

Dacă mai este o "data viitoare" las-o pe ea sa vorbească și încearcă sa pari neinteresat.

| MariusMerh explică:

Cu toții