| theboyinlove a întrebat:

Gesturi perverse pe care le poti face cu iubita sa o exciti?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Insoară/te cu ea sau las=o în pace

| sierra1 a răspuns:

Gesturile drăgăstoase le-ai epuizat?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Scoti portofelul si ii dai cati mai multi bani sa vezi orgasm...

| AlexMirel a răspuns:

Man, deci in primul rand iti zic eu reteta deci fi atent bagi un film porno dar gen incepi sa te uiti tu la el dar foarte subtil si o sa vrea si ea sa se uite bun aici sunt 2 chestii important trebuie ca femeia ta sa ii placa si femeile daca asa e super simplu deci bagi unu cu lesbience si se u da femeile instant ca barbatii in general sunt urati si *** se excita mai bine la femei. Bun daca nici asa nu merge cumpara-i flori intr-un mod pervers