| Socoolbaby a întrebat:

Am vb cu baiatul pe care il plac si mi-a zis ca si el ma place. Mai de mult cand eu nu il placeam l-am intrebat la misto daca vrea sa fie cu mine, iar apoi i-am zis ca imi bat joc de el. Joi seara am vb cu el si i-am zis ca il plac si superb sentimentul a fost reciproc dar cand i-am spus vrei sa fim impreuna, a zis ca peste cateva zile ca sa vada daca imi bat joc de el. Am acceptat si deja au trecut 4 zile. El este colegul meu si la scoala nu prea vb ca este timid acum fiind duminica nu am cum sa il vad si pe mess nu a intrat deoarece e la bunici acum. I-am dat un mesaj aseara si nu mi-a raspuns. Ce sa fac? Ce sa ii spun? Oare cum sa reactionez maine la scoala?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Parerea mea... daca el se lasa asteptat, maine la scoala nu ii spune nimic lasa`l pe el sa faca primul pas, vezi daca zice ceva. daca este timid si la scoala nu`ti spune nimic, pe mess la fel, lasa`l pe el sa zic ceva in legatura cu prietenia voastra.tu ai spus ce ai avut de spus acum vezi ce vrea si el.succes :*