| KatJolie a întrebat:

Am visat ca baiatul pe care il plac.m-a sarutat. dar el nu ma place... ce inseamna? :-s... daca inseamna cevabig grin

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Visele in sine nu au nicio semnificatie, sunt doar niste fragmente din subconstient-idei, dorinte si ganduri refulate, momente diurne memorate in mod inconstient, etc.Simbolistica viselor e o mare prostie.
Tu doar te gandesti foarte mult la tipul respectiv si-ti doresti ca acest lucru sa se intample.Atata tot.happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Visele sunt un fel de descarcare a tensiunii, de exprimare a emotiilor acumulate pe parcursul unei zile.Nu cred ca inseamna nimic concret...Nu as vrea sa te amagesc.Sa speram totusi ca va deveni realitate candva.
Bafta! :*

| DorelSudoru a răspuns:

Inseamna ca tu la asta te gnadesti si asta iti doresti. Cei care interpreteaza visele sunt prosti s-a dovedit stiintific de unde vin visele.

| BaByTzZa a răspuns:

Te gand tu prea mult la el sh de aia il sh visezi da dk ai visat ca v-ati sarutat totul e posibil poate chiar asa o sa fie tongue dar e un simplu vis asa e la toti visam tot felul d lucruri da nu toate se adeveresc... ork succes pup:*