| danik69 a întrebat:

( Am visat un vis in care eu si baiatul care imi place ne primblam si el m-a sarutat pe ment{barba})dar el se intilmeste cu alta domnisoate sad

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asa,si? E doar un vis.

| Alexy271 a răspuns:

De ce nu incerci sa il uiti? Ar fi cel mai bine pentru tine chiar daca stiu ca nu e usor. Iti dau o sugestie: incearca sa fii mereu ocupata cu diverse activitati, implica-te in cat mai multe, si lupta cu tine sa nu te mai gandesti la el. Sper sa reusesti, fiindca doar suferi asa happy

| danik69 explică (pentru Alexy271):

Da e usor de spus,,, invata in clasa cu mine il vad in fiecare zi si se intilneste cu o prietena de amea, dar sa nu crezi ca sunt prietena ei doar ca sa fiu alaturi de el.

| andreyuu a răspuns:

In general ceea ce visam este ceea ce noi am vrea sa se intample sau de ce ne este frica. In cazul tau, este ceea ce iti doresti sa se intample, asa ca nu o lua ca pe ceva ce sigur se va intampla.