| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat ca băiatul care imi place m-a sărutat, m-a luat in brațe, am dansat si imi spunea iubirea mea ce inseamna o sa fie si in realitate?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă te pricepi să-l atragi în mrejele tale.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Inseamna ca te-ai saturat sa te masturbezi singura.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Mynameiz a răspuns:

In realitate sunt tot vise.

| NadarraXD a răspuns:

Nu, inseamna doar ca iti doresti si subconstientul a fost bun cu tinelaughing

| BAD17 a răspuns:

Draga crede-ma ca asta nu o sa se intample prea curand din moment ce nu sunteti impreuna degeaba visezi ca te-a sarutat, etc.nu inseamna ca o sa se intample si in realitate dar priveste partea buna "Ai visat ceva care ti-a placut"

| gigelmaincraftgeimer a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic.