| Reverse a întrebat:

Am visat ca baiatul pe care il plac s-a imprietenit cu mine... aveti idee ce inseamna?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inseamna ca ai visat frumoslaughing

| Libelle a răspuns:

Te-ai gandit mult prea mult la el.sh mie mi s-a intamplat:p

| Dizzydizz a răspuns:

Te gand prea mult la el
Poate fi un semn sa actionezi si sa nu ast.

| Farcas a răspuns:

Stim ca ai vrea ca acest vis sa insemne ceva si chiar sa se intample dar din pacate nu tot timpul e asa, foarte rar ceea ce visezi se si intampla.Visele de obicei inseamna dorinte iar tu te gandesti mult la el de ai ajuns sa il visezi.Nu iti fa iluzii doar din cauza unui vis, priveste realitatea.

| Luori a răspuns:

Poate ca ar fi cazul ca si in realiate sa se intample asta. smug Depinde de tine!

| BRG a răspuns:

Visele nu sînt nimic.

| Puf a răspuns:

E sub constientul tau. Tu iti doresti mult acest lucru, iar creierul tau a perceput asta. Si mie mi se intampla de multe ori acest lucru. Sau poate e un semn ca ar trebui sa intrii in vorba cu respectivul. Ce ai pierde? Nu e nevoie sa ii faci declaratii de dragoste chatterbox sau chestii de astea, ci o simpla conversatie, gen"buna ce faci? " sau aflii ce hobby are sau despre ce ii place sa vorbeasca cu cineva si gasesti un subiect bun de discutie si asa va puteti imprietenii daca iti doresti atat de mult lucrul acesta. Uneori totul incepe de la banalul"ce faci?" sau "buna!" iti spun pe propria mea trairehee hee Nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca nu ii spui nimic iesit din comun, acest lucru fac multe persoane pentru ca e ceva normal. daca nu incerci te vei chinuii cu acest gand de a te imprietenii cu el. Baftalove struck

| pisicutsa a răspuns:

De obicei noi visăm ceea la ce ne gîndim mult în viaţa reală...
Uneori aceaste vise se îndeplinesc dacă dorinţa e foarte mare... Sper să iai parte din dejavu... care poate fi foarte plăcut!

| danutsik a răspuns:

Visele fac parte din subconstientul nostru
iti doresti prea mult de asta ai visat asta

| ina88 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la el...de aceea l-ai visat. Si eu mai pateam asa.

| Reverse explică:

Ms de raspunsuri...
dar nu sunt obsedata de ellaughinghee hee
il plac... dar nu sunt nebuna dupa el(nu sunt genul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o previziune in cazul ai mai avut vise care au devenit realitate. daca nu este clar ca il placi prea mult deci iti ocupi mereu mintea cu imaginea luihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna exact ce-ai visat. telefoanele mobile merg prin unde. la fel si creierele, comunica intre ele, dar noaptea cand dormi ca ziua esti cu gandul la alte chestii nu te poti concentra atat de bine, desi unii reusesc asta si ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai asculta ce spun altii ca esti obsedata de el s. a. m. d
Nu e adevarat laughing
Sunt cazuri ( stiu ce spun! ) in care visele devin realitate. Nu tocmai cum visezi dar tot pe acolo.

| AdRihanna a răspuns:

Nu stiu daca ai observat, dar de obicei ce e frumos in realitate in vis e urat...si invers, eu sper sa nu fie asa...probabil se va intampla curandhappy