| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca baiatul pe care l-am placut,era in locul in care eram eu in vis. Si se tot uita la mine,dezamagit intr-un fel, nu stiu. Ce inseamna? Dupa visul asta cred ca iar il plac... :-(

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu n-as afirma acest lucru atat de usor. Poate pur si simplu ti-a ramas tie gandul la acel vis, la expresia baiatului respectiv si tot gandindu-te acolo, traiesti cu impresia ca sentimentele tale sunt aceleasi.Nu cred ca acest vis are o semnificatie aparte. Daca tu te-ai despartit de acel baiat,am putea spune ca ai o urma de regret ce s-a manifestat astfel,dar daca sentimentul nu a fost reciproc,daca nu ati avut o relatie, iar doar tu l-ai placut, nu si invers, poate regreti ca nu i-ai spus acest lucru, poate iti pare rau ca nu ati avut o relatie.Eu zic ca, daca pana la urma iti dai seama ca il placi din nou, iar inainte nu i-ai spus-o, ar trebui sa profiti de aceasta sansa si sa-i spui ce simti pentru el, poate norocul iti va surade.Pa-pahappy