| poxx13 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat-o pe cea mai buna prietena a mea cu baiatul pe care il plac, dar nu sunt impreuna cu el, si ma tot evita acel baiat?

2 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Iti spun doar atat: daca te vei lua dupa vise, dupa acele dictionare de vise, si alte multe porcarii de genul asta, risti sa devii paranoica! Eu unul, am visat ca voi muri de atatea ori, ca voi castiga la loto fara sa joc, etc. Si nimic nu s-a intamplat!
Deci, in concluzie, nu acorda importanta unor vise. Probabil ai visat chestia asta pentru ca n-ai curaj sa vorbesti cu tipul ala, si ti-e frica sa nu ti-o ia altcineva inainte.

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Teama de a nu il pierde pe baiat s-cu transformat in vis, iar fata respectiva, fiindu-ti cunoscuta, a aparut in vis. persoanele necunoscute nu prea apar in vise