| Alinnnnnna a întrebat:

Am visat ca traiam cu iubitul meu intr-un apartament si cu noi mai traiau citiva prieteni. Am visat ca el era intre doua relatii cu mine si cu o alta fata din casa. In vis imi parea totul normal. nu stiu ce inseamna insa tin sa precizez ca sunt foarte geloasa, poate din motivul asta am asa vise?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biiskrem a răspuns:

Visele sunt amăgiri. Lasă prostiile și gândește-te strict la ce trăiești.

| SebastianCMT a răspuns:

Visele sunt vise realitatea e realitate. In vise se poate reflecta se poate reflecta si imaginatia noastra.

| Yay000 a răspuns:

Visele rareori se indeplinesc aşa că get a life şi trăieşteţi-o :*!

| aliali61 a răspuns:

Iti este teama sa nu.l pierzi.

| Perry220 a răspuns:

Din cate am inteles eu, esti foarte indragostita de el si sunt sigru ca inainte sa adormi te gandesti la el, iar mai ales ca esti foarte geloasa este si normal sa vise de genul acesta.
Calmeaza-te si stai linistita nu compara visele cu realitatea.