| Bellezza_7150 a întrebat:

Prietenul meu pleaca la facultate in alt oras. Nu e o distanta mare si ne vom vedea o data pe saptamana.Problema este ca in apartamentul in care va locui cu un fost coleg mai stau doua verisoare de-ale prietenului sau. Am incredere in el doar ca prietenii lui fac glume in legatura cu alte fete ca sa ma supere. Din cate stiu acele doua fete au prieteni de peste 2 ani insa mi se pare aiurea ca stau toti 4 intr-un apartament cu 2 camere.Credeti ca e normal sa fiu geloasa?

Răspuns Câştigător
| wish221 a răspuns:

Daca ai intr-adevar incredere in el ar trebui sa stai linistita.Aici trebuie sa ai incredere si in tine, nu numai in el.Eu nu cred ca trebuie sa fi deloc geloasa.Probabil merge la o facultate buna, ceea ce ii poate aduce o slujba buna.Asta inseamna ca mai tarziu s-ar putea sa fi tu fericita pentru facultatea la care a optat...stai linistita!happy

3 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Pai e un pic normal dar daca ii de treba nu-ti fa griji vb cu el si vezi ce parere are este destul loc daca e un apartament de 2 camere si sunt 4 ai grija sa nu doarma cu fetele cat timp prietenul ei nu e acasa baftaaa fundita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El pleaca si el vine. Nu iti fa griji. Sunt si eu la facultate la psiologe linisteste-te daca nu te va mai placea inseamna ca nu te merita si este un fraier. Mai sunt baieti in lume nu ialuat nimeni nu iti fa grisi. Daca el te iubeste cu adevarat nu ai de ce sa iti faci griji pe degeaba.Nuuita ce ti-am spus