| iuby29 a întrebat:

Am visat ca un baiat imi spunea ca ma iubeste. Mentionez ca nu stiu cine era acel baiat. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca ai mare nevoie de afectiune.
Visele sunt imagini prelucrate din subconstientul nostru,al fiecaruia.
Tie,undeva,ti-e cam pustie inima,ai nevoie de un zambet si de-o vorba buna,in plus,fata de cele obisnuite.
Se intampla, destul de des si nu numai tie.
Incearca sa petreci mai mult timp cu persoane dragi, bucura-te sincer si razi mult. Ajuta.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

\si eu am visat ca X zicea acest lucru iar a doua zii nu a mai vorbit cu mine straight face
ai grija big grin

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Ma indoiesc ca poate sa insemne ceva. Visele exprima dorinte.etc.

| psycho771 a răspuns:

Eram impreuna cu un tip de aprox o luna. L-am visat cum imi spune ca ma iubeste, desi atunci nu ma iubea si nici eu pe el. Acum 3 saptamani chiar mi-a spus ca ma iubeste...

| TarjaTurunen a răspuns:

Draga mea, nu te lua dupa prostiilea alea de dictionare de vise.
Dar totusi dupa mine inseamna ca cineva te iubeste da nu vrea sa-ti spuna.

Mult Noroc sa-l gasesti

YukiYoko
________

| anneelena a răspuns:

Nimic,a fost doar un vis.eu am visat ca am copii, asta nu inseamna ca am.

| crazylove a răspuns:

Dictionare de vise...dmne...mai bine asteapta 2, 3 saptamani si vei avea un raspuns, daca afli k un baiat te iub inseamna ca visul e o dorinta care se implineste happy, daca nu inseamna ca visu a fost visat degeabasad