| anonim_4396 a întrebat:

happy De aproape un an, tot visez un baiat care ma iubeste si il iubesc.
De exemplu, aseara am visat ca ne-am intalnit intr-un bar, si i-am lasat numarul meu.
Si el mi-a dat numarul lui, dar nu il mai tin minte. L-am vazut la fata, dar acum imi amintesc doar cum are parul. Si dupa, a venit la mine acasa si ne sarutam si eram fericiti impreuna. Imi spunea ca ma iubeste si eu ca il iubesc. Si, pe acest baiat il visez de mult, dar nu imi pot da seama cine este. Credeti ca inseamna ceva acest vis? :-s ...Cum imi pot da seama cine este?.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic visul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| BSwwatch a răspuns:

Sti ce inseamna acel vis?, ca n-ai tinere de minte, bagate la somn si cere-i numarul iar, da vezi si tu... ii spui ca ti-ai pierdut telefonul, ca sa nu se supere, sa nu-ti de-a "papucii" si e si mai bine daca e in aceeasi tetea ca na minute si sms-uri "cacalau" si daca n-ai inspitatie sa-i trimiti sms-uri mai deschide un topic si pate te ajutam si cu mesajele! SUCCES SI SOMN USOR!"))

Răspuns utilizator avertizat
| BSwwatch a răspuns (pentru MadScientist):

tongue