| RunaRapp a întrebat:

Fara mistouri, va rog, eu sunt mai superstitioasa si chiar vreau sa ma ajutati daca stiu. Un baiat de la tara m-a visat ca si cum m-ar fi calcat o masina si altul, cineva de la scoala a zis ca m-a visat ca si cum m-ar fi impuscat iubitul meu. Credeti ca inseamna ceva? Mentionez ca cei doi nu se cunosc deloc deloc.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ai fi supersitioasa nu ti-ai complica lucrurile, nu inseamna nimic ce a visat unul sau altul.

| factorulics a răspuns:

Se zice ca daca cineva te viseaza moartea, ti-a murit moartea...