| Sara2 a întrebat:

Am visat mai multi soareci negri, si mi-a spus cineva ca pe vechi inseamna ca esti gravida, e posibil sa fie adevarat? sunt f ingrijorata, am avut 1 singur contact protejat cu prezervativ, si era in prima zi dupa ce mi-a trecut menstra, adica in perioada nefertila, oare sunt gravida?

2 răspunsuri:
| elenat a răspuns:

Hahahah e doar un stereotip nu e adv visurile sunt produsele imaginatiei tale daca ai visat "shoareci" sunt doar shoareci nu se pot transforma in copil si fii linistita in special ca "ai facut-o" in perioada nefertila cand riscul este la minim ...calmeaza-te! totul o sa fie OK! funda?

| shotocan123 a răspuns:

Ce inseama pe vechi?
ar trebui sa nu ti faci griji