| zanaa a întrebat:

Se spune din batrani ca daca visezi soareci inseamna ca esti gravida,noapte treacuta am visat si eu, poate fi adevarat? Sau este doar un simplu vis?

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Desi, si eu sunt superstitioasa, nu e bine sa credem in asa ceva.
Sunt pur si simplu niste lucruri intamplatoare... big grin

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca e adevarat, eu zic sa dai fuga sa cumperi patut si haine pentru ala micu, poate reusesti si o conceptie imaculata

| Azµre a răspuns:

Aha și dacă visezi și o pisică înseamnă că făceai avort instant sau cum?
Voi vedeți ce scrieți sau mai bine zis gândiți înainte să postați?

| ywar a răspuns (pentru Azµre):

- Si era mare sobolanul?
- Uite-asa o coada avea...
laughing

| Azµre a răspuns (pentru ywar):

Erau gemeni măăăă...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Azµre):

Nu da vina pe ea, poate a fumat ceva...

| Azµre a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu o cred pe asta laughing dau vina pe ea, e mai plauzibil!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Azµre):

În ultima vreme se dă vina pe iarbăbatting eyelashes

| Exilee a răspuns:

Batranii spun multe prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi s-a implinit de doua ori cu soareci.doi baieti.si a treia oara visa sotia ca-i dete soacra-sa o floare frumoasa.si-mi facu o frumusete de fetitaaaa, Doamneee de-mi vini s-o mananc.

| Dragonfly6 a răspuns:

Daca era adevarat ar fi trebuit sa fac copii cand aveam 7 ani straight face
Cine inventeaza chestiile astea trebuie sa fie un om foarte linistit.

| Lecsa_Lexi_1994 a răspuns:

E doar un simplu vis... poti sta linistita