| hgfgffgf a întrebat:

Am visat-o pe Amalia, fosta mea colegă de clasă din liceu. Era o tipă cu un trup neasemuit, desăvârșit: Avea părul brunet și lung, ochii căprui și purta frecvent colanți, doar că era curv/ă, dar asta e ceva normal întâlnit la majoritatea fetelor tinere care arată bine, în fine.
Visul a fost cam așa:
Eu mă aflam în sala de clasă cu încă un alt coleg de-al meu, Marian, care îl știau toți din școală că are penisul mare...Ea stătea sprijinită de caloriferul de la geam și conversam cu ea, de fapt flirtam și într-un moment, i-am spus că vreau să-i fac oral iar ea a acceptat dar a zis să fac cumva să-l scot afară pe Marian ca să nu știe el asta.
Dar Marian în timp ce se scărpina în zona intimă așa cum obișnuia el să facă la toate orele de curs, a auzit discuția dintre mine și Amalia și a spus că el știe că noi vrem să *ne iubim* în clasă doar că el nu va ieși afară ci că vrea și el să-i facă oral lui Analia, că-și dorește asta de mult, la care Analia s-a uitat și a spus* Ok, să lăsăm discuțiile și să o facem în 3... *
Am început să o sărut tandru pe urechea stângă, în care avea cerceii mari din aur, așa cum toate țigăncile stilate poartă, și m-am dus spre abdomenul ei, i-am dat colanții jos până la jumătatea fundului, cu dinții, și am început să-i fac oral în timp ce Marian se masturba din picioare, sprijinit de catedră, și surpriză: Dintr-o dată am rămas șocat și m-am oprit deoarece gustul sărat combinat cu un miros de acru al vaginului ei, m-a dezgustat brusc și am ieșit din clasă rămânând Marian cu Analia.
Și cam atât, că m-am trezit.
Ați avut vreodată astfel de vise?

1 răspuns:
| Tiopevuz a răspuns:

Lol so funny, te gandesti cam mult la sex iar subconstientul tau lucreaza noaptea si ti le transforma in vise