| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu fostul de curand, ne-am si intalnit zilele trecute, mi-a spus insa ceva cand m-a sunat care m-a mirat intr-un fel. Mi-a spus ca atunci cand mai am si eu timp liber sa ii spun sa mai iesim la un suc prin oras. Adevarul e ca noi ne-am intalnit mai rar, eu nu prea i-am propus intalnire, am vorbit cam in fiecare zi, darmai mult propune el, ne intalnim cam 1 data la 2 saptamani uneori o data la saptamana. el la fiecare intalnire e tot mai intim, rade, flirteaza ma ia de mana, ce credeti ce ma sfatuiti sa ii propun sa iesim si eu mai des, vrea sa ne impacam oare?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Din ce spui tu aici este clar ca inca mai tine la tine si ca vrea sa va impacati.Din ce vad nici tu nu ai fi impotriva.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca vrea sa va impacati chiar daca nu iti spune asta, mai suna-l si tu, propune-i sa va intalniti

| Yuliadlke a răspuns:

Nu are nimic ca e fostul. Daca se poarta frumos cu tine iesiti mai des. Spune-i kiss

| h3r a răspuns:

Mno bine?
Vrea, dar te ia ușor, acum își permite că a mai crescut.

| Cristiann25 a răspuns:

Logic ca vrea sa va impacati! Daca il iubesti, ce mai astepti?

| Eduardi a răspuns:

Aveti grija! Daca nu va place acest tip si nu stiti cum sa scapati de el, incearca sa-l ignori, sa nu-i raspunzi la mesaje si daca vine si va zice sa iesiti la un suc, inventeaza o scuza.