| capshuu319 a întrebat:

Am stat cu un baiat, aproximativ 3 luni, am tinut la el, si inca tin.Inca tinem legatura, vorbim ocazional, una-alta, cateodata mai iesim la un suc, mai povestim, ce a mai facut fiecare. Suntem buni prieteni. Dar de fiecare data cand iesim eu nu il consider prietenul meu, il consider iubitul meu. Si aproape la fiecacare intalnire facem greseala sa ne sarutam. Nu pot sa inteleg de ce, daca il intreb daca vrea sa fim din nou impreuna spune ca nu putem fi decat prieteni. Cand ne intalnim eu simt ca el tine la mine dar parca ii e frica sa recunoasca. Sincer si eu tin la el dar nu stiu ce sa fac.
De exemplu m-a sunat pe la 2 dimineata si era cu prietenii lui, au fost la un majorat, partial erau beti. Eu nu puteam sa dorm la ora aia, deci eram treaza. Ma intrebat daca ies afara, ia-m spus ca nu pot, dupa a inceput sa rada cu prietenii lui pe seama mea, ceea ce era deranjant, deci am inchis si ia-m trimis un mesaj gen "Poata data viitoare cand ma suni, nu ma mai iei la misto". In cateva minute ma suna, Si zice Buna( nu era el) era unu dintre prietenii lui, am vorbit cu acel baiat cateva minute dupa am inchis. E aproape Pastele, si in noaptea de Inviere, am propus sa ne intalnim, asta cu cateva zile inainte de acest incidenthappy..nu stiu ce sa fac. AJUTATI-MA VA ROOGsad

3 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Terbuie sa ne spui in ce pozitie ai stat cu baiatul respectiv, asta ca sa ne dam seama sa putem a-ti raspunde

| hitman112 a răspuns:

Ai mare grije la anturaju lui. El te place dar anturaju nu, si il influenteaza foarte mult.