| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu fostul azi,, v-am spus cA mi-a dat si o floare cu ocazia zilei de 8 martie, intr-adevar nu nea-am mai vazut de 2 saptamani, dar am vorbit aproape in fiecare zi prin mesaje sau la telefon. in fine ce ma sfatuiti? stiu ca el a avut o relatie cu cineva si s-a despartit de ea cam de o luna... deci a stat cam 2 luni cu ea, noi cam tot timpul cat el a fost cu ea... nea-am intalnit cel putin o data pe saptamana.ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Drăguț din partea lui ca ți-a dăruit o floare.

Dacă chiar îl placi ați putea forma un cuplu drăguț.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te sfatuiesc sa vorbesti cu el si poate deveniti un cuplu

| RexCuParuCret a răspuns:

Ce vrei tu stii ce e mai bine pentru tine

| alexadeea a răspuns:

Poate deveniti un cuplu. Dar ai grija cu el si, Dragut din partea lui ca ti-a daruit o floarebig grin