| anonim_4396 a întrebat:

I-am propus la fostul sa iesim la un suc sambata, pentru ca saptamana trecuta cand m- a sunat mi-a spus sa ii mai spun sa iesim si eu cand am timp liber. in fine mi-a spus ca nu poate veni pentru ca are de facut un referat pe saptamana viitoare pentru master. de atunci nu mi-a mai dat nici un semn de viata. sincer nu stiu ce sa cred, noi neam tot vazut cel putin 1 data la 2 saptamani, am vorbit cel putin o data la 2 zile. la intalniri e dragut cu mine, imi zambeste ma ia de mana. voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Loloz a răspuns:

E nehotărât probabil, eu zic să îţi cauţi altul. Poate a uitat de tine şi dacă o relaţie între voi doi ar fi posibilă, sau este este degeaba pentru că acum dacă uită, mai târziu o să fie mai rău :-s.

| neutrino a răspuns:

El are nevoie de o prietena, poate chiar de o iubita. Tu?

| Azµre a răspuns:

Te place.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Sincer cred eu că are pe altcinva.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ca un fost trebuie sa ramana fost.

nu mi se pare deloc normal sa va vedeti. va blocheaza din evolutie.
poate si a gasit pe cineva. poate o sa ti gasesti si tu pe cineva. crezi ca ala va fi de acord sa te vezi cu fostul? sau ca fostul il va accepta?

damn it! nu stiti sa treceti mai departe! pare rau pentru voi... si tu mai da o fuga pe la orele de romana ca e cam greu de citit ceva ce nu e formulat corect, nu mai zic nica de ortografie, ca nici aia nu e respectata.

| gazza01 a răspuns:

Cred ca te place thinking

| 7639781254 a răspuns:

Nu stiu de ce ai asteptari de la el...doar e fostul! happy