| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu o fata timp de 7-8 luni pe FB unde ne-am cunoscut cat de cat, amandoi ne placeam, dar ea chiar ma iubea si nu mai stiu cum dar am ajuns la ceva sa spui dorinta si mi-a spus ca ar vrea sa iesim sa ne plimbam, sa ne cunoastem, dar eu am zis ca nu as vrea pentru ca imi e rusine iar pe la final i-am dat block, nu mai stiu de ce si am intrebat-o daca s-a suparar si a zis ca nu. Iar de atunci nu prea mai vorbeam deloc iar 3 luni mai tarziu a sters toata conversatia, nicknameurile, emoji culoare toate alea, iar acum este o sansa sa ne mai intelegem din nou? Uu trecut 9 luni de atunci. Mai are rost?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu mai are rost.
Dacă ea a vrut să te cunoască personal și tu ai refuzato și i-ai dat bloc este evidență reacția ei.
Eu aș zice să o uiți, nu are rost să o mai cauți.

| antiqque a răspuns (pentru Andreeush):

Iti dai seama ce bogata e daca i-a dat un bloc?

| Andreeush a răspuns (pentru antiqque):

M-am referit la block pe Facebook.

| StefanSilviu200619 a răspuns (pentru Andreeush):

Nu din cauza asta i-am dat block

| ywar a răspuns:

Tu meriti sa cresti in padure printre animale salbatice. Ar mai fi o idee: in colivie, agatat la spalatorie.