| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu specialisti in domeniu si mi-au spus ca in actul sexual, atat barbatul cat si femeia simt placere in mod egal.
Intrebarea mea este, daca asa este, de ce femeile gem mai mult decat barbatii? Care e explicatia?

23 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Tu revii periodic cu tampenia asta? A mai fost intrebarea, exact in felul asta, cu am vorbit cu specilaistii in domeniu. Ce specialisti fratica, specialisti in placeri sexuale?!? Au facut doctorat la bordel? Ce doctori discuta cu tine astfel de teme?
Noi te intelegem si vrem sa te ajutam, dar te rog, nu iti mai bate joc de noi.

| anonim_4396 explică (pentru regis):

Ideea e ca nu esti obligat sa raspunzilaughing eu mai repet unele intrebari pentru ca pareriile se mai schimba, deci na.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce ai face asta, nu mi se pare amuzant si nici distractiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Iunicu a răspuns:

Numește măcar doi specialiști cu care ai vorbit!

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Nu pot sa dau nume, am vorbit cu niste doctori.

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

De ce? nu are logica? ai alta parere? vreau sa o aud!

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bobiță! Cu care doctori ai vorbit?
Zi drept că îi cunosc pe toți de la clasa 5.

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Spune frate daca ai alta parere, vreau sa-ti aud parerea.

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce părere? Aștept studiul conform cercetătorilor britanici!
Măh puță! Tu ai impresia că stai de vorbă cu băieții din fața blocului?

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Tu ce nu intelegi din ce te am intrebat? Spune-mi odata ce parere ai, si nu mai face atat pe interesantu.

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Parere despre care simte placere mai mare in actul sexual, oare ce parere

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Imi spui ceva concret sau facem conversatie aici?

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fac pe "interesantu"!
Plăcerea actului sexual este precum plăcerea de a savura ciorba de burtă! Aleatorie și întâmplătoare, dar mai mult bazată pe educația gastronomică primită în familie.
Specialiștii cu care ai vorbit tu sunt numai în capul tău când te masturbezi!

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Deci, ai spus ca am vorbit cu doctori de clasa 5. Oke, iar eu am spus sa mi spui tu ce crezi despre subiectul acesta, poate nu am discutat cu cine trebuie. De ce duci discutia intr o alta zona si nu imi spui concret ce crezi tu?

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce opinie pot avea eu? Tu ai stat de vorbă cu specialiști!
Spune specialiștilor din fața blocului că plăcerea din timpul sexului este precum gâdilatul! Unii se gâdilă mai tare și alții deloc,.
Mai avem și variabila partener. Eu personal ca bărbat am avut orgasme grozave cu anumite femei și ejaculări triste cu altele.
Nu mai pomeni de specialiștii cu care discuți tu. Măcar citează cercetătorii britanici că sunt fix același lucru!

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Deci sa inteleg, ca este o chestie ce difera de la partener la partener, adica nu e o regula cine simte placere mai mare, o simte cel ce este satisfacut mai bine sa inteleg. Dar ma poti lamurii de ce femeile gem mai rau? pentru ca mi-a ramas curiozitatea asta in cap happy

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ele gem pentru impresie artistică.
Să vezi ce bine pot abține când doarme bebelușul in camera alăturată!

| luffypk a răspuns:

Mimeaza

| anonim_4396 explică (pentru luffypk):

Asa experte sunt? gen vecina mea mimneaza fiecare orgasm? laughing

| Dolila a răspuns (pentru anonim_4396):

Că mare talentată trebuie să fie...

| Dolila a răspuns:

Explicația este că te uiți la filme și chiar crezi. Sau poate și ele se uită și cred că trebuie să facă așa.