| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Femeile chiar gem de placere in timpul actului sexual ca in filmele xxx? E adevarat ca simt mai multa placere decat barbatii?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te uiti prea mult la xxx. In realitate nu e chiar asa.

| AlinSiAtat a răspuns:

Depinde de prestatia ta.

| RAY a răspuns:

Contractile vaginale conteaza atunci e semn ca are orgasm nu ca urla aia acolo, fiecare e diferit

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele pot sa emita gemete mai mult sau mai putin intense, iar altele nu, sa fie complet tacute/mute. Depinde de gradul de excitare dar si se modul prin care isi manifesta si exterioriza placerea si satisfactia fiecare femeie in parte. Pana in prezent nu s-au realizat masuratori privind intensitatea si durata placerii induse/resimtite de femei comparativ cu barbatii, deci nu se poate da un raspuns obiectiv in aceasta privinta. big grin

| Felys a răspuns:

In filmele alea sunt multe exagerari, totusi manifestarile difera de la o persoana la alta

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Mai...gemem si noi...dar..in filme, logic ca nu sunt reale

| EduardNova a răspuns:

Unele filmari sunt cu totul false, femeile din filmele pentru adulti, mai mult imita. Exista si in realitate femei carora li se manifesta asa orgasmul, iar altora nu.