| adrianajollie a întrebat:

Am vorbit pe mess ca suntem imreuna, ne-am intalnit s-a purtat extraordinar cu mine... parea ca suntem deja impreuna, insa cand l-am intrebat cum ramane cu noi suntem sau nu impreuna mi a raspuns ca vom fi ca si pana acum amicistraight face. De ce? Uneori inca se mai da la mine, insa o face si cu alte fete... totusi vrea o relatie credeti ca am vreo sansa cu el?

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu stie ce vrea. mai bine lasa-l...

| noooname a răspuns:

Dupa parerea mea...in ziua aia cu momentele alea frumoase, el s-a purtat frumos cu tine si tot ce ai zis tu, pentru ca (zic eu) nu a avut altceva de facut, adica atunci nu era cuplat cu nimeni si ...de plictiseala ''s-a cuplat cu tine''.

Alteori, se mai da la tine din plictiseala, si vrea o relatie tot din plictiseala(poate ).

Sa stii ca am patit-o si eu.
Am fost o zi cu o fata.Nu stateam cu ea.
A fost super. Saruturi, imbratisari, mangaieri. Toata ziuaaaaaaa.
Toate bune si frumoase pana seara cand am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine.
Ce crezi ca mi-a raspuns?

''-Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! '''

Eu am intrebat-o :
''-Pai cum ramane cu ceea ce a fost intre noi? ''

Mi-a raspuns sincer si la obiect :
'''-Ne-am simtit bine amandoi deci... ia-o ca pe o nimica. Am fost impreuna, sa nu ne plictisim(cel putin eu). '''

Asta a fost raspunsul ei final.

Asa ca vezi si tu ce faci.Cred ca si al tau face la fel ca fata de care ti-am zis!

MULT NOROC!

| ZaKid a răspuns:

Nu e decis.nelamurit.NU!
nu ai nici o sansa happy

| Kriss_7995 a răspuns:

E indecis straight face nici o sansa