| SexyAnon a întrebat:

Anii conteaza intr-o relatie, chiar daca este iubire?

Funda chatterbox.

5 răspunsuri:
| Miriam55 a răspuns:

Desigur ca anii conteaza.Ce relatie este aia cand tipa are 12-13 ani si este cu unu de vreo 20 de ani?

| geologul a răspuns:

Ani conteaza prea putin intr o relatie daca tu te intelegi bine cu acea persoana si crezi ca e jumatatea ta si va iubiti si aveti aceleasi sentimente reciproc eu nu cred ca varsta e o bariera.

| JustClaudiu a răspuns:

Nu.Nu i-ai vazut pe Moni si Iri?rolling on the floorCata dragoste pe ei.

Lasand gluma, nu cred ca, cantareste mult aceasta chestie.Doar daca tu ai 20 si el are 50.Atunci nu.Dif. maxima sa spun asa este de 10 ani.

| papusikk a răspuns:

Depinde la ce varsta te referi.pentru mine conteaza daca ar fi cu mai mult de 10 ani mai mare nu cred ca as fi cu acea persoana

| Ty20 a răspuns:

Dragostea nu are varsta, daca va iubiti, e totul ok. Succes