| anonim_8127 a întrebat:

Anne sunt, ma simt foarte prost sa recunosc ca il iubesc, si am fost si eu pusa in situatii jenante cand il vedeam cu nevasta-sa si va dati seama are 38 ani e cu 20 ani mai mare, nevasta-sa arata chiat foarte bine si ea are 32 ani. nevasta-sa nu stie nimic, vb cu mine pentru ne stim de multa vreme si chiar ma apropiasem de ea pana ma cupla cu barbata-su. nevasta-sa e vecina si prietena cu matusa mea, se viziteaza si mereu am intalnesc cu nevasta-sa. o sa ma despart sigur de el am mai incercat asta, insa nu am reusit niciodata, pentru ma convinge sa nu ne despartim. nu am avut nimic de castigat de pe urma,, ca sunt amanta,, asa ca il iubesc si mi-e greu sa ma despart de el atat. va pup mersi pentru sfaturi pup

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bafta! Si... daca mai ai nevoie de vreun sfat sau un "umar" (virtual) pe care sa plangi... suntem aici.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Iti tin pumnii si sper din suflet ca o sa iti revii... iti doresc o viata frumoasa si fericita...

| mikiscence a răspuns:

Mamaaa mia... urata situatie... e greu sa renunti dar nu imposibil...incearca sa vezi laturile urate ale lui.incearca sa te indragostesti de un altul sauuuuuu...(asta-i culmea)incearca sa-l desparti de nevasta-sa...happy(sa nu-mi sariti in cap.va rooog)

| rita a răspuns:

Daca sa te desparti de el sau nu? pentru ca totusi nu esti o interesata,, tu iubesti sincer.

pai... eu zic sa te desparti pentru ca esti tratata cam aiurea... esti "felu 2" oriKt ai nega asta. oricat de bine se poarta cu tine nu; si lasa nevasta si asta te face decat o optiune, nu o prioritate. esti varianta de rezerva. eu zic ca nu merita sa iasa si cearta daca se afla si sa strici o familie. mai bine spus sa o ranesti aiurea pe sotia lui si sa-ti capeti aiurea ura ei.

| nicp a răspuns:

Si care e intrebarea?