| JesicaT a întrebat:

Anul trecut am fost cu un baiat, iar prietenul lui cel mai bun ma placea, eu nu am vrut sa recunosc dar si mie imi placea de dansul, dar credeam ca e o porcarie... Si acum inca ma mai gandesc la el, iar la un concurs ne-am intalnit si am stat ceva timp impreuna, iar el m-a tratat foarte frumos, la un moment dat chiar am inceput sa flirtam. Ne comportam ca niste copii mici...dar mi-a placut si lui la fel, presupun (daca nu-i placea nu mai statea cu mine). Acuma il plac si el cred ca ma place, si prietenele mele zic la fel, adica imi zambeste si face tot posibilul sa imi atraga atentia, chiar si-n orele de mate (chinul total). Problema nu e ca mi-e frica sa-i zic ceea ce simt, doar ca noi suntem impartiti in 2 tabere, iar el e de cealalta parte, iar cand el vine in tabere in care acele fete din tabara || nu vin, sta cu noi si ne distram de minune, iar acum in saptamana altfel el a fost foarte apropiat de mine si nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa par o disperata, ca nu sunt si nu mi-e teama de nimic si nimeni iar daca sunt nevoita, voi calca pe cadavre pentru dragostea lui. Putin ajutor pls, cu niste sfaturi big grin.

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Probabil se comporta asa datorita taberelor dintre voi.Nu vrea sa se certe cu nimeni si in felu asta el crede ca imapaca pe toata lumea, dar in acelasi timp te raneste si pe tine.

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Ii zici daca vrea si fie iubitul tau. ce e asa mare branza in chestia asta *_*!
Doamne,,,

| mada1820 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el pe aceasta 'tema". tinand cont ca va intelegeti bine si se comporta frumos cu tine nu vad de ce ar refuza sa fiti impreuna.mult succes!

| JesicaT explică (pentru mada1820):

Faza e ca se comporta frumos doar in afara scolii... sau mai bine zis cand nu e nimeni (prietenii lui / fetele acelea ) in rest cand sunt ele sunt mai mult o fantoma

| mada1820 a răspuns (pentru JesicaT):

Probabil se comporta asa datorita taberelor dintre voi.Nu vrea sa se certe cu nimeni si in felu asta el crede ca imapaca pe toata lumea, dar in acelasi timp te raneste si pe tine.

| mada1820 a răspuns:

Multumesc pentru funda si sper sa fi fericita cu baiatul pe care il iubesti.

| JesicaT explică (pentru mada1820):

Am vrut sa-ti dau la ambele comentarii dar nu se poate. cu placere :*