| reea97 a întrebat:

Buna la totihappyAcum 6 luni am inceput sa vorbesc cu un baiat prin mesaje(imi placea de el dinainte)in primele luni nu eram asa apropiati dar dupa aceea am inceput sa iesim tot mai des si ne-am apropiat foarte mult.nu eram impreuna dar ne comportam ca si cum am fi dar de la un timp am inceput sa ne certam tot mai des pentru ca el se supara din orice(chestii inutile care chiar nu isi aveau rostul)si totusi dupa fiecare cearta ne impacam.in urma cu 2 saptamanii am avut o discutie serioasa si de atunci n-am mai vorbit de loc...eu i-am zis ca nu tine la mine pentru ca daca tinea in 6 luni statea cu mine dar el a spus ca tine doar ca nu este sigur deoarece eu sunt cam mica(eu am 14 si el 19)si mai sunt si parintii mei care nu prea ar fi de acord...nu prea stiu ce sa fac pentru ca am inceput sa tin la el si as vrea sa ne impacam ce as putea sa fac? multumesc pentru raspunsuribig grin

6 răspunsuri:
| SimpluCosty a răspuns:

E alegerea lui dar tu dai de inteles cal iubesti

| reea97 explică (pentru SimpluCosty):

Mi-a mai zis si ca a vrut sa stea dar i-am facut nu stiu ce faze naspa...ca mai dadeam in el din joaca pentru ca tot timpul face figuri

| SimpluCosty a răspuns (pentru reea97):

Spune-i si u ca ai glumit si intreaba-l ca nu iti ia nimeni gatu

| reea97 explică (pentru SimpluCosty):

Normal ca i-am zis da nu prea ai cu cine sa te intelegi.stiu ca nu merita da chiar as vrea sa ne impacam...acum mi-a dat mesaj sa ne intalnim ca sa-mi dea un breloc pe care mi l-a luat credeti ca vrea sa ne impacam?

| SimpluCosty a răspuns (pentru reea97):

Nuj dar poate trebuie sa faci u primul pas. Funda?

| reea97 explică:

Probabil... el e mai timid de felul lui:p