| anonim_4396 a întrebat:

Ar fii un motiv de ingrijorare daca secretia normala are un miros neplacut? fac dus zilnic, dar nimic tot asa miroase, voua fetelor v-i s-a intamplat chestia asta?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, inseamna ca ai o infectie. Daca respecti regulile minime de igiena (spalat dimineata, seara si dupa fiecare scaun) si iti schimbi suficient de des lenjeria intima si pijamaua (chilotii la 12-14 ore, pijamaua la 2-3 nopti) si daca le speli corect (la temperatura inalta plus calcare cu fierul incins), inseamna ca ai o infectie si trebuie sa te vada ginecologul.

| elasexygagica a răspuns:

Miroase a peste

| Jimitakuka a răspuns:

Lasati-o in pace ea a vrut sa puna intrebarea voi trebuie sa raspundeti nu va convine schimbati directia!
Revenind la intrebarea ta e normal ce vrei?

| CherryBonne a răspuns:

Doamnee laughing). ce fel de intrebare e asta mai fetito straight face.