| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani sunt baiat si am un miros neplacut in zona genitala, chiar daca ma spal tot miros, sa fie ceva motiv de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Infecţie sau o B.T.S.
Vizită la medicul urolog dacă eşti băiat, şi la ginecolog dacă eşti fată.
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Ce este B.T.s?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e cel putin neplacut. Nu stiu ce ai, dar e bine sa treci pe la un medic.

| Fulbaster a răspuns:

Daca esti baiat, si nu te doare, nu are cum sa fie o problema, daca esti fata, mai bine ate-ai duce la doctor.

| elena04 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic si o sa vada el ce se intampla acolo te pup
funda