| Anonima22042020 a întrebat:

Ar părea ciudat să sărut un băiat dacă am decis amândoi oarecum la un moment dat, deși am vrut sa fim împreuna, sa rămânem doar prieteni? Gen ar putea sa mă respingă acum deși el m-a sărutat prima data și mi-a zis chiar și după ce am decis sa rămânem doar prieteni că ar dori sa mă sărute. Menționez ca data fiind situația de fata și faptul ca suntem din județe diferite ne-a ținut la distanța vreo 2 luni, dar am vorbit zilnic.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamaria82726 a răspuns:

Deci ai spus ca decizia finala a lui a fost sa ramaneti prieteni. Si chiar si dupa ce a zis asta, ti-a marturisit ca a vrut sa te sarute. Deci decizia aceea este practic anulata. El tot are ganduri sa fie impreuna cu tine. Dar asta nu inseamna ca atunci cand il saruti trebuie sa il iei prin surprindere cu un sarut la care nu se asteapta. Fiindca nu stii ce este in capul lui si poate se va supara pe tine si nici nu va mai vrea sa vorbiti. Daca atunci cand esti langa el simti o atractie reciproca, poti sa incerci niste apropieri si sa vezi daca iti raspunde. Nu sa il saruti din senin. Incearca sa flirtezi, sa il tachinezi etc. Asa vezi daca inca are ganduri sa fie cu tine

6 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Asta înseamnă ca ii place de tine, știu ca doar indragostiti se sărută nu si prietenii

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc ciudat avand in vedere ca si el te-a sarutat, preia si tu initiativa data viitoare cand va veti intalni poate cine stie veti depasi pragul de prieteni si veti deveni iubiti.Multa sanatate!

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Dacă simți sa o faci, fă-o!

| ItIsAlright a răspuns:

Nu. Nu e ciudat. Fa ceea ce simti. Eu nu cred ca se va retrage avand in vedere ca amandoi simtiti cate ceva. Do it.

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Si daca ar parea ce?

| marelevenom a răspuns:

Omul avea chef sa isi bage limba si a bagat vrajeala
10/10 vrajeala
gg wp