| syjey a întrebat:

Ar trebui legalizata prostitutia in Romania, va rog nu-mi da-ti raspunsuri de genul:E mare pacat, deoarece bla bla", deci nu de astea.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ar fi o idee buna numai ca te gandesti sa dai bani la bordel e ca si cum ai pierde la cazinou o suma mare de bani.

| koshmarul a răspuns:

Categoic nu e necesar acest lucru

| anca13 a răspuns:

Pai atunci de care? fiecare avem punctul nostru de vedere.Si nu,nu ar trebui legalizata, si-asa suntem vazuti in alta tara rromi, hoti...etc! Vom avea o tara plina de curve apoi, e cea mai usoara muncawinking

| Deniisze a răspuns:

Si care este intrebarea? laughing
Fiecare cu ce-l doare pana la urma.
WTF!?

| Lexi a răspuns:

Anca, oricum avem o tara plina de curve. Totusi e o diferenta mare in a le avea pe marginea drumului, murdare, sau cu analizele la zi, intr-un bordel, sau apartamente. Uf!, ce-ar mai creste turismul... In Amsterdam de ce merg oamenii, pentru arhitectura? Oori...pentru iarba si fete?

| Stefaan a răspuns:

Ii legala la cate curve de oameni avem in politica...

| unknownn a răspuns:

Pai cine o zis ca nu e legalizata? Plin de prostituate la orice colt, doar ca nu "oficial"

| syjey explică:

Anca, tara este deja plina de curve numai ca nu in mod oficial