| FunnyCreations a întrebat:

Ar trebui sa imi incep viata sexuala la varsta de 15 ani? chiar as vrea happy Multumesc, si un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai sincer e cam ciudat compotramentul ei, eu zic ca e totusi prea devreme pentru asa ceva, adica de la prima intalnire daca face asa, dar daca simti ca deja o iubesti atunci e binehappy, oricum sa stii ca dragostea vine in timp nu asa deodata, iti spun asta ca nu poti sa iubesti cu adevarat o persoana care ai vazut-o o data, nu ti-o spun in nume de rau, dar iubirea vine cu timpul, cu cat cunosti mai bine persoana de langa tine, si treceti prin diferite situatii impreuna, daca te simti pregatit sa faci sex nu ai decat, dar eu zic ca un pic daca mai astepti nu ar fi rau, se pare ca ea e cam pusa pe fapte, dar tine cont de o chestie si sa nu te superi:daca din prima face asa cu tine, iti dai seama...ai grija de tine, iti doresc numai bine si un an nou fericit si implinit!

9 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Va cunoasteti de-o zi sau de dinainte sa se mute? Daca nu va cunoasteati de dinainte e cam aiurea.Cum dracu sa vina asa si sa...numai de-i vreo nimfomana ca altfel n-o inteleg.Nu e normal. Ii stii macar trecutul, stii daca are vreo boala, de ce s-a mutat aici? Ce te face sa crezi ca esti primul cu care face asa?

| lostcontrol12 a răspuns:

Asta e o fantezie de a ta, nu?
Sau daca nu, si chiar asa s-a intamplat. e problema ta daca iti incepi acum viata sexuala sau nu.
Eu iti recomand sa mai astepti daca tot zici ca va iubiti. Te asigur ca nu ti se va intampla nici o nenorocire daca nu iti incepi inca viata sexuala.Succes happy

| georgiana37 a răspuns:

Dupa cum ai zis tu ca face teatru ti'a mai bagat si mana la penis OMG cred ca e vreo' usuratic. te'o fi recomandat vreun baiat

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| latexcap93 a răspuns:

Bhaaaaaaaa tu ma calci pe nervi. Veziti de intercostalele tale fmm. si asa Satanaaa e pe urmele tale devil.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si "deea" cati ani are? arata tare ciudat sa te lovesca asa in plin, oricum nu-i cadea in plasa! nu stiu ce sa zic despre ea!(probabil vreo usuratica) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu o sa iti gasesti dragostea adevarata decat la varsta de 20 de ani

| Ad3 a răspuns:

A dat norocu peste tine laughing