| anonim_8893 a întrebat:

Are ceva daca as face sex cu verisorul meu?laughing rasp urgent.

Răspuns Câştigător
| anduta160 a răspuns:

Da logik ca are gandeste te la gradele de rudenie dintre voihappy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aoleu asa ceva e nenorocire totala poate zici in gluma dar sa comiti tu actul asta e de nebuni

| Libelle a răspuns:

Cum sa nu aiba? sunteti veri, aveti acelasi sange...

| Dominicc a răspuns:

Daca e de gradu 4 in sus merge.
Daca e mai mic... e naspa. e ceva prostesc.
Tocmai la veri ai gasit?

| shtephie a răspuns:

Este imoral asa ceva, draga mea! Tocmai cu varul ti-ai gasitbatting eyelashes

| Alex0194 a răspuns:

E o mare problema din cate am azuit. In primul rand e ilegal - e incest si daca sa zicem o lasi/ esti lasata insarcinata copii ce rezulta din actul vostru vor avea mari probleme (malformatii, defecte din nastere). Deci este periculos, ilegal si imoral.

| lextim a răspuns:

Gandeste cum va fi peste 20 de ani viata voastra. o sa mori de rusine. amandoi cu familii mergeti unii la altii sa va vizitati impreuna cu copiii. copiii tai ai vrea sa o faca cu copiii lui?
imagineaza-ti ca mama ta a facut-o cu un var de-al ei.

| HelpBoy a răspuns:

Nu esti normala.

| Beiibby a răspuns:

Da normal, mai ales daca aveti acelasi sange.
Adica gandeste-te in primul rand ai putea ramane insarcinata si copii ar avea malformatii, si in al 2-lea rand cum ai incurca rudele laughing) adica cum ar veni asta? laughing)
frate u ai vz ce intrebare ai pus?

| maria ;x a răspuns:

E bine ca ai pus si tu "laughing"

| Rihanna a răspuns:

Daca tu nu ai nici o problema cu asta, si morala si educatia ta iti permit, fa'o! pana la urma fiecare face cum crede ca e mai bine

| boyandme a răspuns:

Anonima draga.big grin iarta-ma ca iti zic dar tu citesti ce ai scris? Poate tie ti se pare normal dar nu este deloc...
La un grad atat de apropiat pot aparea anumite maladii ereditare.
Ceea ce vrei tu sa faci se cheama incest nu conteaza acum gradu.
Biserica interzice lucrul asta... acum daca tie ti se pare normal de ce nu faci sex cu fratele tau ca tot aia e...:O>phbbbbt
Am glumit, ano. calmeaza-te si cauta un baiat daca tot vrei...big grinwinking Dar nu fa greseala asta. ca peste ani sa nbu iti para rausad:*!

| ИОМЭD a răspuns:

Cam are, aduce mare ghinion stiu din experienta si nu a fost ceva cu vreo verisoara

| 20girl a răspuns:

Incest

| YTwatchdog a răspuns:

Eu am facut cu varamea la 14 ani...nu anteleg ce poate sa fie

| Zuzu_8050 a răspuns:

. daca esti crestina ar avea.
daca nu...thinking nu-i nimic
o poti face si cu unchiu'.thinking

| iulian_5561 a răspuns:

Nu nu poti face ste lege scrisa