| Anonim098 a întrebat:

Cum se trimite un >>>email? Rasp. urgent plss.

Răspuns Câştigător
| consilierultau001 a răspuns:

Iti faci cont pe yahoo.com daca nu ia si dai acolo sus in stanga compose sau new mail scrii ce ai de scris daca vrei sa atasezi un document dai mai jos putin atache su simbolol ala de agrafa de birou si apoi dai sent sau trimitere, dar nu inainte de a scrie la "to" adresa celui care vrei sa trimiti

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de clientul de mail si serverul unde ai mail. in general principiul e acelasi, un buton de new mail/ compose / send

scrii adresa la care trimiti, pui un subiect, un mesaj, eventual un atasament